جستجوی این وبلاگ

درباره

شفاخانه جلدی زیبایی آروین یکی از بهترین شفاخانه های جلدی زیبایی در کابل پایتخت افعانستان میباشد که مجهز با وسایل مدرن و به روز میباشد و توسط متخصصین جلدی زیبایی و جراحی زیبایی که  دارای تحصیلات عالی در خارج و داخل کشور هستند پیش برده میشود. 


 هدف

 ما در شفاخانه جلدی آروین عرضه خدمات جلدی زیبایی، جراحی پلاستیک و زیبایی و کاشت موی با کیفیت با قیمت مناسب را در فضای کاملا آرام که به مشتریان ما حیثیت مهمان داده میشود انجام میشود. 

چشم انداز 

چشم انداز و اهداف آینده اما عرضه بهترین خدمات جلدی زیبایی است که هیچ کس برای مشکلات جلدی زیبایی جهت تداوی سفر ننماید و تمام خدمات جلدی زیبایی با کیفیت در داخل افغانستان برایش فراهم باشد. 

ارزش 

شفاخانه جلدی آروین تحت نظر متخصصین ورزیده و سر شناس جلدی زیبایی و جراحی پلاستیک و زیبایی مدیریت میشود. که در کنار استفاده از تجهیزات مدرن برای شفاخانه جلدی آروین جایگاه خاص و پر اعتمادی را میبخشد. 

تیم شفاخانه جلدی آروین

داکتر محمد عارف عابد

 متخصص جلدی زیبایی که دارای تخصص جلدی از افغانستان، دیپلوم امراض جلدی زیبایی از کشور تایلند، فیلوشیپ کاشت مو از کشور ایران و هندوستان میباشد. ایشان عضویت انجمن المنای تایلند، عضویت دائمی انجمن جلدی زیبایی هندوستان و عضویت انجمن زیبایی چندین تخصصی MSA را دارا بوده همچنان رییس قبلی و موسس انجمن دوکتوران جلدی زیبایی افغانستان و موسس انجمن دوکتوران  جلدی زهروی افغانستان میباشند. ایشان در تعداد زیادی از کنفرانس های بین المللی اشتراک کرده اند و از جمله کسانی اند اولین شفاخانه جلدی زیبایی را در کابل راه انداخته و پروسیژر های زیبایی را عرضه نمودند. 

داکتر سید طارق سادات

 متخصص جلدی زیبایی که داری فیلوشیب جراحی زیبایی از ترکیه، پاکستان و ازبکستان میباشند. ایشان عضو انجمن جلدی زیبایی افغانستان را دار میباشند. 

آدرس

شفاخانه جلدی آروین چهار راهی دهبوری کابل افغانستان 

شماره تماس 

0766005356 
0766005357

ایمیل

Arvin@afghanskin.com

مطالب دلچسب بیشتر